20|20

20|20

Точні дані для безпомилкових рішень

На кожному етапі вирощування врожаю необхідно мати достовірні дані, щоб ефективно планувати наступний етап. Незалежно від того, чи зупиняєтесь ви у полі для того, щоб якнайкраще налаштувати агрегат для наступного проходу, чи вибираєте техніку та витратні матеріали на наступний рік, вам потрібні якомога точніші вихідні дані для прийняття раціонального рішення. Адже це покращить результати роботи як у наступному сезоні, так і в довгостроковій перспективі.

Високоточні агрономічні технології

Наявність точної інформації надзвичайно важлива для прийняття обґрунтованих рішень. Новий монітор 20|20 забезпечує свого користувача найдетальнішими агрономічними даними, які ви тільки могли бачити. Оптимізуйте сівбу, підживлення посівів та збирання врожаю за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який візуалізує продуктивність роботи та польові умови в режимі реального часу – насінина за насіниною, рослина за рослиною, краплина за краплиною. Налаштовуйте екранний інтерфейс, додавайте сенсори та дізнавайтесь про своє поле такі речі, яких ви навіть не могли уявити раніше.

Від знання до повного контролю

Монітор 20|20 можна використовувати просто як пристрій, який допоможе зібрати найточніші дані про врожайність та налаштувати сівалку таким чином, щоб ні одна насінина не була змарнована. Але він же здатний забезпечити управління різноманітними високотехнологічними системами, призначеними для регулювання густоти висіву, притискного зусилля і норм внесення рідких міндобрив, для багатогібридного висіву та високошвидкісної сівби, контролю стану ґрунту, норм висіву та тиску сівалки на ґрунт, а також регулювання норм виливу на агрегатах для міжрядного підживлення чи обприскувачах. Монітор 20|20 робить все перераховане і навіть більше, щоб не лише забезпечити вас достовірними даними для прийняття критично важливих рішень, але ще й автоматизує роботу вашої техніки до такого рівня, що ви можете оптимізувати її налаштування на ходу під час кожного проходу в полі.

Відчуйте різницю

На екрані монітора 20|20 ви можете бачити нижче перераховані та інші дані.

Вологість ґрунту в борозні

кількість води, яку насінина отримає протягом 3 днів.

Температура ґрунту в борозні

Температура ґрунту в борозні сівби.

Однорідність ґрунту в борозні

зміни у властивостях ґрунту по борозні – щільність, гранулометричний склад та водний режим.

Чистота борозни

відсутність післяжнивних решток у борозні.

Вміст органіки

орієнтовний вміст органічних речовин у ґрунті.

Контакт з ґрунтом

чи висівні секції сіють на задану робочу глибину.

Вага висівних секцій

маса висівних секцій, що передається на опорні колеса.

Якість руху

наскільки плавно висівна секція пересувається по поверхні ґрунту.

Сингуляція

кількість  насіння,  що  було  відокремлене  належим чином.

Норма виливу рідини

фактична норма внесення речовин у рідкому стані.

Урожайність

високоточні дані про врожайність.

Притискне зусилля

фактичне  зусилля,  що  прикладається  до  висівної секції.

Вся ваша інформація у впорядкованій формі. Переглядайте дані, необхідні для управління виробництвом. Беріть інформацію, яку отримуєте у процесі роботи, під повний контроль, користуючись необмеженою кількістю варіантів її перегляду. Миттєво аналізуйте, що ж саме відбувається під час вашого кожного проходу в полі. Конфігуруйте розмір та кількість моніторів, які використовуєте. Виводьте необхідні вам параметри та карту на один монітор з екраном 10,1″ (25,7 см) чи одразу декілька карт з відповідними наборами параметрів на широкоформатний монітор з екраном 15,6″ (39,6 см). Або ж користуйтеся одночасно ними двома, щоб бачити всі необхідні дані зі своєї машини із зручною для вас візуалізацією.