vDrive

vDrive

Спростіть систему приводу

На сьогоднішній день системи приводу є складними, і можуть налічувати до 138* деталей, які повинні бездоганно працювати разом для належного внесення насіння у ґрунт. Навіть у сівалок, які знаходяться у відмінному технічному стані, кожна з деталей системи приводу є потенційним джерелом похибок під час сівби. Посівна кампанія – це найважливіша операція, яка виконується щороку. Для успішного вирощування підбираються оптимальні сорти та гібриди культур, розраховується оптимальна норма висіву та планується певна врожайність. Чи варто наражати на ризик успіх всієї вашої роботи через ймовірність виходу з ладу бодай одної із 138 взаємодіючих частин?

Системи приводу можуть бути складними

Системи з приводом від коліс і системи гідравлічного приводу складаються з ланцюгів, зірочок, муфт, шестигранних валів і підшипників. Вихід з ладу хоча б однієї з цих деталей відразу ж вплине на роботу сівалки. Ланцюг може перекрутитись, привідне колесо може проковзувати, підшипники можуть зноситись, муфта може зламатись. Також цілком ймовірна велика кількість інших проблем в роботі системи, які призведуть до погіршення точності дозування (“сингуляції”) насіння висівним апаратом, варіацій у відстані між насінинами в рядку та відхилень від заданої норми висіву.

Система vDrive робить привід простішим

Система vDrive замінює зазначені 138 деталей одним простим електромотором на кожній висівній секції, завдяки чому зводиться до мінімуму обсяг технічного обслуговування під час сівби та ймовірність погіршення якості роботи.

Відчуйте різницю

В цьому дослідженні збирався урожай на площі 4 кв. м (1/1000 акра) всередині, назовні та в центральній частині ділянки криволінійної форми, засіяної за допомогою сівалки, обладнаної приводом з шестигранним валом.

На зовнішній частині кривої втрати становлять 4,67 т/ га, а на внутрішній частині – 3,46 т/га. Урожайність в центральній частині кривої була вищою, оскільки вона була засіяна з дотриманням заданої густоти висіву і відстані між насінинами у рядку. Система Vdrive усуває проблему нерівномірної сівби на поворотах, регулюючи норму висіву на кожній рядковій секції окремо відповідно до її швидкості.

На фото показана ділянка всередині кривої з рівнем втрат 3,46 т/га і видно, як близько одна до одної були посіяні рослини 

На карті, складеній за допомогою програмного забезпечення Climate FieldView™, показана різниця у густоті висіву за використання системи vDrive з компенсацією відхилень від заданої норми висіву на поворотах і стандартної системи приводу від коліс.

Зверніть увагу на різницю у відстані між насінням у рядках, яка виникає на сівалці без використання компенсації відхилень від заданої норми висіву на поворотах, а також на те, як це впливає на врожай.**

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ

CASE IH® 1200/12X5/2000; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;

JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX; DB/17X5;

KINZE® 2000/3000/4900;

PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 8000/9000.

 

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРИЧНОГО ЖИВЛЕННЯ

1,25 А/рядок.

2,25 А/рядок з DeltaForce®.

  • якості опції передбачений генератор змінного струму.

 

ЕЛЕКТРОМОТОР

Електричний мотор на 12 В постійного струму.

Редуктор.

Датчик обертів електромотора.

Модуль vDrive (VDM) в герметичному корпусі.*Для 16-рядкової сівалки. **AGCO Crop Tours.