WaveVision

WaveVision

Точніші дані дозволяють приймати ефективніші рішення

Знати, що ваша сівалка точно виконує висів із заданою густотою в рядку, дуже важливо. В умовах високої запиленості та при високих нормах висіву контроль за густотою висіву ускладнюється. Встановлення датчика в середній частині висівної трубки є цілком задовільним для вимірювання норми висіву, але наскільки змінюється розміщення насінин у ряду після проходження її нижньої частини?

Не всі датчики контролю висіву однаково ефективні

Оптичні датчики підраховують кількість насіння, коли воно перекриває промінь світла, проходячи через центральну частину висівної трубки. Порушення сингуляції насіння, високі норми внесення та надмірна запиленість повітря над ґрунтом погіршують точність цього способу вимірювання. Крім того, контроль подачі насіння в середній частині висівної трубки надає не дуже точну картину того, якою буде фактична відстань між насінинами безпосередньо у борозні.

Датчики WaveVision бачать усе

Датчики WaveVision позбавлені всіх цих недоліків. Високочастотне радіовипромінювання “бачить” все, що проходить через висівну трубку, і створює тривимірне зображення. WaveVision не можуть ввести в оману пил чи декілька насінин, що випали разом замість одної. Вимірювання виконуються в нижній, а не в центральній частині висівної трубки, що дозволяє отримати найбільш реальну картину фактичного розподілу насіння у борозні. А точніші дані дозволяють приймати ефективніші рішення.

Відчуйте різницю

Щоб станеться, якщо промінь датчика WaveVision перетне частинка пилу? Як щодо інших датчиків контролю висіву? Ми встановили оптичний датчик і датчик WaveVision в одній висівній трубці та подали через неї графітовий “пил”. Погляньте на результати.

Подача графітового “пилу” через висівну трубку.

Пил не може ввести в оману датчик WaveVision, як це він робить з оптичним датчиком. Подивіться на різницю в показах цих двох датчиків на моніторі 20/20 SeedSense®

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ

CASE IH® 1200/12X5*; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;

JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX DB/17X5;

KINZE® 2000/3000/4900;

MONOSEM®;

PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 5000/6000/8000/9000.

*2009 року і новіші, тільки якщо встановлені системи vSet® і vDrive®